Een warm welkom aan onze nieuwe stagiaires!


We zijn ontzettend blij om onze nieuwste aanwinsten te verwelkomen bij Raco! Geef een warm welkom aan Vincent Thuwis & Jonas Collette, onze nieuwe stagiaires.

Vincent is laatstejaarsstudent Energietechnologie met keuzetraject Cleantech aan de UCLL te Diepenbeek en Jonas studeert Energietechnologie met keuzetraject Duurzame energie & Klimaat aan de Thomas More Hogeschool te Geel. Ze zullen de komende maanden onze projectmanagers ondersteunen bij het uitvoeren van energieaudits en het uitwerken van studie technieken, waarbij ze de nodige kennis kunnen verwerven om hun eindwerk succesvol af te ronden.

We zijn ervan overtuigd dat ze met hun frisse perspectieven, energie en enthousiasme een waardevolle toevoeging zullen zijn aan ons team.

We kijken uit naar een fantastische tijd samen, vol samenwerking, groei en succes!

#Studibo #Welkom #NieuweStagiair #GroeiSamen

Meest Recente Posts

KOM BIJ ONS team

Klaar voor uitdagend werk en leuke collega's?

Apply now

In de kijker